Vlastnosti

Posilňuje vlasy a pomáha riedkym vlasom vyzerať hustejšie a silnejšie.

Vyrovnáva pH a stará sa o zdravie vlasovej pokožky.

Zlepšuje štruktúru vlasov a pôsobí ako zvlhčujúci prostriedok, ktorý poskytuje okamžitý lesk.

Chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími faktormi a technickým poškodením.

Má antioxidačné vlastnosti / Znižuje elektrizovaniu vlasov

eyerevive product
VYROBENé VO FRANCUZSKU

Produkt

Tajomstvo spočíva v účinných látkach

Tenké vlasy zvyčajne nemajú svoj prirodzený objem a sú citlivé na vonkajšie nepriaznivé účinky, tiež sú viac náchylné k poškodeniu. Vzorec šampónu HAIRIZE LAB bol vytvorený starostlivo vybranými terapeutickými prísadami s viacerými výhodami chrániace vlasy a poskytujúce im jedinečný objem, hustotu a pevnosť.

Šampón rady HAIRIZE LAB pokrýva svojou kvalitou všetky vlasy, dokonca aj tie najtenšie, bez zbytočného zaťaženia vlasov, zvyšuje priemer vlasov a posilňuje ich.

Zlepšuje štruktúru vlasov a uľahčuje ich česanie, poskytuje hladkosť, jemnosť a lesk. Posilňuje zdravie vlasovej pokožky a znižuje elektrizovanie vlasov. Pomáha riedkym vlasom vyzerať hustejšie poskytujuc im okamžite väčší objem v porovnaní s bežnými výrobkami, zatiaľ čo podstatný výsledok po každom použití je, že vlasy su odolnejšie, bohatšíie a pevnejšie!

mobile-devices
ZLOŽENIE
Aqua, sodium laureth sulfate, propylene glycol, cocamidopropylbetaine, sodium chloride, glycoldistearate, phenoxyethanol, parfum, chlorphenesin, calcium pantothenate, polyquaternium-10, tetrasodium edta, tocopheryl acetate, linalool, benzyl salicilate, sodium hydroxide, citric acid, sodium acetate, isopropyl alcohol.

UPLNE BEZPEČNÉ - PRE MUŽOV AJ ŽENY – S MIERNE ČISTIACIM ZÁKLADOM
V kombinácii s metódou HAIRIZE LAB proti vypadávaniu vlasov poskytuje kompletné riešenie problému riedkych vlasov!

INŠTRUKCIE NÁVOD NA POUŽITIE

Naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy. Vytvorí sa bohatá pena, ktorou masírujte jemne pokožku hlavy po dobu aspoň 3 minút, postupujúc od stredu hlavy smerom k okrajom. Opláchnite vlažnou vodou. Ak chcete, môžete postup zopakovať.


volumizing shampoo product image

Naneste šampón na vrch hlavy a pokračujte smerom ku krku a pozdĺž línie vlasov.
Masírujte jemne končekmi prstov. Najlepší účinok dosiahnete, ak jemne masírujete minimálnym tlakom a malými krúživými pohybmi na hlave po dobu najmenej 3 minút. Obvykle budete potrebovať dve aplikácie. Uistite sa, že šampón je rovnomerne rozložený na vlasoch.
Starostlivo opláchnite a zopakujte.

SÚVISIACE PRODUKTY

hairize
HairizeLab
keratin
Keratin

Výhradný distribútor: PHARMA MKL s.r.o.

Kontaktný formulár

Pre viac informácií pošlite správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára! Všetky políčka sú povinné.